Par mums

LZT Latvia ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem notekūdeņu attīrīšanas jomā ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi un tūkstošiem realizētu projektu gan Latvijā, gan arī citur Eiropā, Āzijā un pat Āfrikā. Uzņēmums piedāvā progresīvas bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ar augstākajiem attīrītā ūdens rādītājiem gan mājsaimniecībām un nelieliem ofisiem, gan arī ciematiem un lieliem industriāliem uzņēmumiem, nodrošinot iekārtu projektēšanu, izbūvi un servisa pēcapkalpošanu.

Atsauksmes

Mēs lepojamies ar savu pieredzi

10+

Mēs esam uzkrājuši ievērojamu 10 gadu pieredzi, izstrādājot un realizējot notekūdeņu attīrīšanas un kanalizācijas montāžas projektus starptautiskiem klientiem no vairāk nekā 15 pasaules valstīm, tai skaitā Āzijā un Āfrikā.

60 000

60 000 cilvēku vairāk nekā 50 pasaules valstīs izmanto unikālo LZT Latvia patentēto notekūdeņu attīrīšanas tehnoloģiju VFL (VerticalFlowLabyrinth).

CE

Iekārtu izturība un izmantotā tehnoloģija regulāri tiek testēta un sertificēta, saņemot CE marķējumu, kas apliecina atbilstību visiem Eiropas noteiktajiem standartiem.

98 %

Mūsu produkcijas lielākās priekšrocības ir augsta – līdz 98 % – notekūdeņu attīrīšanas pakāpe, zems elektroenerģijas patēriņš, iekārtu automātiska vadība un draudzīgas cenas.


 

Esam izstrādājuši un realizējuši vairāk nekā 30 000 projektu notekūdeņu attīrīšanas jomā visā pasaulē, tai skaitā notekūdeņu attīrīšanas iekārtu projektēšanu, izbūvi, kanalizācijas tvertņu montāžu un citu veidu kanalizācijas tīrīšanas un apkopes projektus lieliem uzņēmumiem, ražotnēm, viesnīcām un privātmājām.
LZT Latvia attīrītos notekūdeņus atšķir augstākā attīrīšanas pakāpe, kas ļauj tos droši novadīt zemē, ūdenskrātuvēs, virszemes ūdeņos vai arī izmantot atkārtoti kā tehnisko ūdeni.

Mūsu 25 sertifikāti, kas saņemti no prestižākajiem testēšanas un sertificēšanas uzņēmumiem – PIA un TUV, apliecina LZT Latvia augstākos kvalitātes standartus rūpējoties par apkārtējo vidi, ekoloģiju un klientu labklājību.

Piesaki apkopi

Mūsu uzņēmuma speciālisti veic plānotas attīrīšanas iekārtu apkopes saskaņā ar ražotāja norādījumiem un nepieciešamības gadījumā novērš trūkumus. Mūsu pieredze ļauj apkalpot lielāko daļu Latvijas tirgū pieejamo bioloģiskās attīrīšanas iekārtu. Izbraucot uz vietas, mūsu speciālisti vispirms novērtē iekārtu darbību, sniedz profesionālu konsultāciju un saskaņo ar klientu veicamos darbus. Pakalpojums tiek nodrošināts visā Latvijā.

sazināties ar mums