Videi draudzīga notekūdeņu attīrīšana

< uz sarakstu

Ar mūsdienu tendencēm, arvien lielāka daļa iedzīvotāju sāk izvēlēties dzīvi ārpus pilsētas. Bez šaubām, šādai izvēlei ir daudz priekšrocību, taču ir iespēja saskarties ar nepatīkamu šķērsli- nav pieeja pilsētas kanalizācijai. Šī problēma var skart arī tos, kas dzīvo pilsētā.

Izvēlies inovatīvu ūdens attīrīšanas veidu

Notekūdeņu attīrīšanas iekārta ir neatņemama sastāvdaļa ikvienai mājsaimniecībai. Katrs cenšās atrast savām nepieciešamībām un maciņam pieejamāko variantu. Mēs piedāvājam inovatīvas notekūdeņu attīrīšanas sistēmas, kas ir paredzētas izmantošanai vietās līdz pat 250 cilvēkiem.

Bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas iekārtas ir daudz efektīvākas nekā tradicionālās septiķu sistēmas, kurām ir daudz zemāka ūdens attīrīšanas pakāpe un daudzviet ir aizliegta. AT sērijas attīrīšanas iekārtās tiek izmantotas dūņas, kas izšķīdina notekūdeņus un pārvērš tos par drošu un tīru ūdeni, kas var tikt atgriezts dabā vai izmantots pat dārza laistīšanai.


Notekūdeņu attīrīšanas iekārtas ir pieejamas jau gatavā veidā un ir piemērotas jebkurai mājsaimniecībai. Mēs atradīsim visērtāko risinājumu jūsu nepieciešamībām un izbūvēsim to atbilstoši pilsētas tehniskajiem noteikumiem un prasībām.


Piesakies konsultācijai


Ko attīra bioloģiskā notekūdeņu attīrīšanas iekārta?

Iekārtas sevī ietver visus notekūdeņus- no vannām, tualetēm, izlietnēm, veļas un trauku mazgājamām mašīnām. Izmantojot AT sērijas tehnoloģiju, tās ne tikai attīra organiskos piesārņojumus, bet arī veiksmīgi risina ķīmisku piesārņojumu (piemēram, trauku mazgāšanas līdzekļus, veļas pulverus utt.).


Kādas ir bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas priekšrocības?


  1. Zems elektroenerģijas patēriņš: bioloģiskās attīrīšanas iekārtas neprasa lielu enerģijas daudzumu, vien 0,8 kWh dienā.
  2. Zemas izmaksas: bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ir lētākas nekā citi notekūdeņu attīrīšanas metodes, iekārtas maksa ir sākot no 1660 EUR.
  3. Efektivitāte: bioloģiskās attīrīšanas iekārtas attīrīta notekūdeņus līdz pat 98%, radot tīru ūdeni un neitrālu vai pat labvēlīgu organisko vielu saturu.
  4. Viegla uzturēšana: apkopi ir nepieciešams veikt vien reizi gadā.
  5. Aizņem maz vietas: attīrīšanas iekārta saglabā jūsu īpašuma estētisko vidi. 

Visbeidzot, izvēloties bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas iekārtu, jūs būtiski ietekmējat apkārtējās vides labklājību. Šī izvēle var palīdzēt samazināt ūdens piesārņojumu, kas ir liela problēma daudzviet. Tāpēc, ja vēlaties atrisināt notekūdeņu problēmu savā mājsaimniecībā, bioloģiskā notekūdeņu attīrīšanas iekārta ir lielisks risinājums.Sazinies ar mums

Uzzini vairāk par bioloģisko notekūdeņu attīrīšanas iekārtuDalīties: